Integracja InBody

Kcalmar.pro

Kcalmar.pro to innowacyjna platforma łącząca najważniejsze aspekty pracy Dietetyka. Program dzięki rozbudowanym funkcjom kreatora umożliwia błyskawiczne tworzenie jadłospisów uwzględniających indywidualne potrzeby Pacjenta (w tym preferencje żywieniowe, alergie i nietolerancje, stan fizjologiczny oraz poziom aktywności fizycznej), także na podstawie analiz składu ciała InBody.

Kcalmar.pro wspiera efektywność pracy Dietetyka poprzez monitorowanie realizacji najnowszych norm żywieniowych, globalną podmianę składnika, skalowanie jadłospisów, integrację z analizatorem składu ciała, udostępnianie planów żywieniowych innym Dietetykom i wiele innych. Dodatkowo program posiada rozbudowaną bazę certyfikowanych szkoleń przygotowanych przez uznanych ekspertów.

Modele InBody kompatybilne z Kcalmar.pro: InBody120, InBody270, InBody570.

Specjalna oferta Kcalmar.pro dla klientów InBody: 3 m-ce Premium w cenie 1 dla nowych użytkowników i 20% zniżki dla aktualnych

www.kcalmar.com

Aliant Kalkulator Dietetyczny

Integracja pozwala na konstruowanie indywidualnych programów żywieniowych, dopasowanych do preferencji żywieniowych i problemów zdrowotnych pacjenta, w oparciu o analizę składu ciała InBody.

 

Modele InBody kompatybilne z Aliant Kalkulator Dietetyczny: InBody120,InBody270.

www.aliant.com.pl

Avodiet to nowoczesna aplikacja z kompleksowym podejściem do tematu. W jednym miejscu można układać jadłospisy, umawiać wizyty z pacjentami, wysyłać ankiety, śledzić kończące się i rozpoczęte jadłospisy oraz tworzyć szablony zaleceń. To, co nas wyróżnia, to bardzo duża elastyczność na każdym etapie pracy w programie.
Wejdź na avodiet.pl i przekonaj się, że układanie jadłospisów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.
Modele InBody kompatybilne z Avodiet  z modelami: InBody120, InBody270, InBody370,  InBody570. InBody770, InBodyS10.

Technogym

Owocem współpracy firm Technogym i InBody jest możliwość korzystania z analizatorów za pomocą platformy Mywellness® cloud. Platforma ta oferuje całą gamę internetowych i mobilnych aplikacji umożliwiających m.in. wgląd do dokonanych pomiarów składu ciała z różnych urządzeń osobistych (tablet, smartphone, komputer), zapewnienie zintegrowanego i spersonalizowanego treningu oraz stałą komunikację trenerów z podopiecznymi.

Klubowicz otrzymuje uniwersalny dziennik treningowy, w którym może przechowywać wszystkie informacje dotyczące swojej aktywności fizycznej. Za pomocą platformy Mywellness może m.in. śledzić swoje postępy treningowe dzięki historii zmian składu ciała, analizie mięśniowo- tłuszczowej, a także monitorować dietę i zapisywać treningi.

Modele InBody kompatybilne z Technogym: InBody270InBody570, InBody770.

Milon

Dzięki współpracy InBody oraz firmy Milon specjalizującej się w sprzętach treningowych możliwa jest stała obserwacja programów treningowych w stosunku do wykonanej analizy. Sprawia to, że nasze treningi przynoszą większe rezultaty.

Modele InBody kompatybilne z Milon: InBody270, InBody570 oraz InBody770.

Perfect Gym

Dzięki współpracy InBody i Perfect Gym klienci mogą zapisywać i przeglądać dokonywane pomiary w panelu klienta. Wyniki pomiarów przedstawione są w postaci wykresów i zestawień.

Procedura dokonywania badania z systemem opracowanym przez Perfect Gym:

Klient zbliża kartę członkowską do czytnika, przeprowadzone zostanie badanie InBody, dane przesłane są automatycznie na profil osoby badanej w panelu klienta, klient ponownie zbliża kartę, by zatwierdzić pomiar.

Modele InBody kompatybilne z Perfect Gym: InBody270, InBody570, InBody770, InBodyS10

eGym

Aplikacja eGym umożliwia w dowolnym czasie i miejscu monitorowanie treningu, zbieranie punktów i porównywanie wyników ze znajomymi. Użytkownik może szczegółowo analizować swoje osiągnięcia, zmiany w organizmie wykonane analizatorem składu ciała InBody i monitorować postępy w treningu.

Modele InBody kompatybilne z eGym : InBody570, InBody770

Myzone

Ta integracja pozwala użytkownikom wykonywać pomiary składu InBody w klubie, a wyniki otrzymywać na swoje konto w Myzone. Dzięki temu wszystkie niezbędne informacje o zmianach w składzie ciała i postępach treningowych są łatwo dostępne.

Modele InBody kompatybilne z Myzone: InBody270, InBody570, InBody770

Trainingym

Aplikacja Trainingym  umożliwia dostęp do trenera  24h na dobę, a także monitorowanie zmian i postępów w składzie ciała, wykonanych na urządzeniu InBody.  Wyniki testu InBody przenoszone są do aplikacji za pomocą Wi-Fi, a użytkownik otrzymuje szczegółowe informacje o swoim składzie ciała: m.in. segmentalnej  ilości  tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej,  masy mięśni szkieletowych, zawartości wody w organizmie, podstawowej przemianie materii czy ocenie odżywienia. Dzięki temu użytkownik może sprawdzić czy zaplanowane programy dietetyczne i treningowe są skuteczne i przynoszą oczekiwane rezultaty.

Modele InBody kompatybilne z Trainingym: InBody270

Uptivo

Aplikacja Uptivo dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o sesji treningowej w klubie, a także pozwala monitorować i przechowywać informacje o treningach, zmianach w składzie ciała użytkowników poza klubem. Trenerzy mogą przeglądać aktywność wszystkich klubowiczów, aby pomóc im wyznaczać osobiste cele i zadania, monitorować progres i osiągnięcia w czasie, utrzymywać kontrolę nad prawidłową masą ciała, a także reagować na braki postępów.

Aplikacja Uptivo automatycznie synchronizuje każdą nową sesję treningową z kontem Uptivo, by zapewnić pełny przegląd postępów klubowicza, dzięki raportom dziennym i tygodniowym, a także dokładnej i szczegółowej analizie wszystkich treningów.

Modele InBody kompatybilne z Uptivo: InBody270, InBody570, InBody770

Heitz

Heitz SMART umożliwia połączenie członków klubu z ich wynikami sportowymi i pomiarami składu ciała. Pomaga zarządzać klubem, w sposób automatyczny i spersonalizowany, planować efektywne treningi i monitorować postępy swoich klubowiczów.

Modele InBody kompatybilne z Heitz: InBody270, InBody570, InBody770

logo

Copyright © InBody Poland. All Rights reserved. Polityka prywatności. Regulamin sklepu