Partnerzy

Kcalmar.pro to nowoczesne narzędzie dla dietetyków, które usprawnia ich pracę. Dostępne z każdego komputera i każdego miejsca na świecie, w formie aplikacji webowej, pozwala szybko układać zbilansowane, indywidualne jadłospisy oraz przekazywać je Pacjentom za pośrednictwem aplikacji mobilnej, w pliku pdf lub w postaci estetycznych wydruków.

Kcalmar.pro jest dla Ciebie jeśli:

Więcej informacji na stronie kcalmar.com/dietetyk

Meden-InMed


Więcej informacji na stronie meden.com.pl

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu


Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu jest uczelnią niepubliczną, która może pochwalić się 20 – letnim doświadczeniem w edukowaniu i kształceniu na poziomie akademickim.

Założycielem szkoły jest mgr Aniela Goc – doświadczony kosmetolog, prekursorka wszechstronnego kształcenia kosmetologów z bogatym dorobkiem zawodowym.

Uczelnia łączy wysoki standard kształcenia z naciskiem na praktyczny aspekt wiedzy i umiejętności u przyszłych kosmetologów i dietetyków. Oferta studiów obejmuje kierunki takie jak kosmetologia i dietetyka realizowane w ramach studiów licencjackich,  magisterskich oraz podyplomowych.

Szkoła nieustannie wychodzi naprzeciw dynamicznym zmianom zachodzącym na rynku kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, medycznym, a także spełnia oczekiwania przyszłych kosmetologów i dietetyków. Zapewnia wysoką jakość kształcenia, dzięki ciągłemu udoskonalaniu swojej oferty. Dba o jakość przekazywanej wiedzy oraz rozwój zawodowy studentów poprzez tworzenie komfortowych warunków do nauki oraz dobór kadry naukowo-dydaktycznej w postaci wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających duże doświadczenie branżowe.

Uczelnia na przestrzeni dwudziestu lat aktywności, została wielokrotnie nagradzana w różnych kategoriach na rozmaitych szczeblach.

Więcej informacji na stronie wszuie.pl

Dobry Dietetyk


Zasadniczym celem projektu realizowanego pod logo „Dobry Dietetyk” jest rozwój placówek poradnictwa dietetycznego specjalizujących się w profilaktyce i terapii nadwagi, promocji zasad żywienia w wybranych jednostkach chorobowych oraz żywieniu w sporcie. Prace nad tym przedsięwzięciem trwały nieprzerwanie od 2005 roku.

W latach 2006-2008 uruchomione zostały pierwsze trzy pilotażowe poradnie, gdzie wdrażano i testowano nowoczesne rozwiązania systemowe.

W pierwszej połowie 2009 roku sieć wzbogaciła się o kilka kolejnych placówek, by niespełna rok później stać się jedną z największych sieci poradnictwa dietetycznego w Polsce. Realizowany przez okres ostatnich lat projekt, pozwolił naszej firmie zebrać nieoceniony zasób doświadczeń i opracować specjalny, autorski system postępowania terapeutycznego, który sprawdził się już w ponad 200 placówkach w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie dobrydietetyk.pl

Dietetyk Praca


Serwis Dietetykpraca.pl to największy serwis w Polsce poświęcony tematyce edukacji i pracy w zawodzie dietetyka. Adresujemy go do wszystkich osób, które obecnie lub w przyszłości rozważają podjęcie takiego kierunku kształcenia, jednak z różnych względów nie są pewni swojego wyboru.Wspieramy przyszłych dietetyków. Nasz serwis stara się wyjaśnić wszystkie kluczowe kwestie pomocne w podjęciu właściwej decyzji. Instruujemy m.in. gdzie można zdobyć niezbędne wykształcenie, jak i gdzie znaleźć pracę, jak ocenić swoje predyspozycje do zawodu oraz jak kierunkować w przyszłości swoje życie zawodowe by rzeczywiście osiągnąć sukces.

Pośredniczymy w znalezieniu pracy

Posiadamy kontakt z ogromną ilością renomowanych gabinetów dietetycznych a także firm w całej Polsce, które często poszukują osób z kwalifikacjami dietetyka. Dzięki aktywności naszego serwisu wiele osób znalazło wymarzoną pracę w swoim zawodzie jak również uruchomiło z wielkim sukcesem swój własny gabinet dietetyczny.

Wyjaśniamy jak otworzyć własny gabinet

Doradzamy nie tylko jak założyć, wyposażyć i zlokalizować własną poradnię dietetyczną. Pracownicy naszej firmy starają się także zdefiniować potrzeby przyszłych dietetyków i wytypować dla nich najbardziej właściwy model prowadzenia poradni dietetycznej. Wszystko po to, by prowadzona działalność sprawiała ogromną satysfakcję zawodową i wróżyła duży sukces rynkowy

Pomagamy zdobyć fundusze

Wiele osób pragnie otworzyć własną poradnię jednak nie posiada wystarczających środków finansowych by móc komfortowo rozpocząć praktykę prywatną. Nasza firma doradza jednak jak przebrnąć przez ten niełatwy problem i uzyskać odpowiednie wsparcie finansowe. Doradzamy jak prawidłowo wypełniać i składać wnioski o dotacje, by uzyskać potrzebne fundusze na start własnej działalności w zakresie dietetyki.

Więcej informacji na stronie dietetykpraca.pl

Fit Dietetyk


Projekt „Fit Dietetyk” został stworzony dzięki ścisłej współpracy z Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport – specjalistycznym ośrodkiem zajmującym się kompleksową opieką żywieniową sportowców wyczynowych wszystkich dyscyplin sportowych.

Nie ważne czy jesteś sportowcem wyczynowym czy amatorem, uprawiasz sport dla sławy, przyjemności czy zwiększenia atrakcyjności swojego ciała. Jedno jest pewne. Musisz nie tylko trenować, ale także zwracać uwagę na to co jesz. Korzystając z usług Fit Dietetyka masz szansę zdrowo, bezpiecznie i bardzo efektywnie poprawiać swój wynik.

Nasi specjaliści pomogą ustalić Ci nie tylko właściwą dla Twoich potrzeb i celów dietę, ale także dobrać odpowiedni program wspomagania suplementacyjnego oraz ustalić lub skorygować plan treningowy.

Więcej informacji na stronie fitdietetyk.pl

Paleta diet


Firma „Paleta diet” powstała z potrzeby nauki i poszerzania własnych możliwości. Centrum szkoleniowe utworzono z chęci przekazywania wiedzy wysokiej jakości, klarownej i nowoczesnej, mającej potwierdzenie naukowe. Największy nacisk kładąc na profesjonalne przygotowanie uczestników kursów do pomocy pacjentom.

Zapraszamy także na szkolenia osoby wybierające się na studia wyższe z dziedziny dietetyki
i żywienia by mogły razem z nami przygotować swój „grunt” edukacyjny.
Zapraszamy studentów nauk o żywności, dietetyki, biologii, biotechnologii i wszystkich kierunków medycznych.
Zapraszamy osoby pracujące w zawodzie dietetyka a także lekarzy, fizjoterapeutów i pielęgniarki.
Oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawianą przez nas tematyką.

Więcej informacji na stronie paletadiet.pl

logo

Copyright © InBody Poland. All Rights reserved. Polityka prywatności. Regulamin sklepu