InBody 120
InBody 120
Analizator InBody120 jest profesjonalnym urządzeniem cieszącym się popularnością wśród trenerów personalnych a także małych placówek medycznych typu gabinety lekarskie. Z urządzenia korzystają również małe kluby fitness, dietetycy a także osoby prywatne wykorzystujące urządzenia do monitorowania zmian w składzie ciała w procesie dbałości o zdrowie.
InBody 270
InBody 270
Analizator InBody270 to urządzenie bardzo wszechstronne i używane w bardzo wielu dziedzinach: dietetyka, kliniki leczenia otyłości, rehabilitacja, medycyna sportowa, fitness kluby i centra sportowe, ośrodki rekreacji, kluby sportowe, szkoły i przedszkola, hotele i spa oraz sanatoria. Umożliwia pomiar wszystkich najważniejszych parametrów, które są przedstawione na bardzo czytelnym i zrozumiałym wydruku.
InBody 570
InBody 570
Model InBody570 do badania wykorzystuje 3 częstotliwości, dzięki temu uzyskujemy dużo więcej parametrów niż w modelach niższych. Analiza przedstawia m.in. zawartość wody wewnątrz- i zewnątrzkomórkowej co jest bardzo przydatnym parametrem jeśli chodzi o diagnostykę pacjentów i sportowców.
InBody 770
InBody 770
Analizator InBody 770 jest to profesjonalne, medyczne urządzenie. To najbardziej zaawansowany model w naszej ofercie. Najczęściej wybierany do szpitali, klinik medycznych, leczenia otyłości czy też uniwersytetów. Poprzez wykorzystanie aż 6 częstotliwości uzyskujemy szczegółową, dokładną diagnostykę w niecałą minutę.
InBody S10
InBody S10
Analizator składu ciała InBodyS10 – Zaawansowany analizator składu ciała działający aż na 6 częstotliwościach dla dokładniejszego wyniku i szerszego spektrum badanych parametrów. Analizator ten ponad możliwości tradycyjnego określenia składu ciała w precyzyjny sposób może określić poziomy wody wewnątrz i zewnątrzkomórkowej a także obrzęki segmentalne.