E-Poradnik dla dietetyka
E-Poradnik dla dietetyka
Praktyczny e-poradnik" Jak wykorzystać analizator składu ciała w pracy dietetyka". Analizator składu ciała to już must have każdego dietetyka. Jak wykorzystać w pełni jego możliwości? Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie potrzebne informacje.
39,00 
E-Poradnik dla fizjoterapeuty
E-Poradnik dla fizjoterapeuty
Praktyczny poradnik" Jak wykorzystać analizator składu ciała w pracy fizjoterapeuty". W naszym poradniku, dowiesz się dlaczego potrzebujesz narzędzia do pracy jakim jest analizator składu ciała i jak wykorzystać zebrane informacje w praktyce.
39,00 
E-Poradnik dla trenera personalnego
E-Poradnik dla trenera personalnego
Praktyczny e-poradnik" Jak wykorzystać analizator składu ciała w pracy trenera personalnego". W naszym e-poradniku, dowiesz się dlaczego potrzebujesz narzędzia do pracy jakim jest analizator składu ciała i jak wykorzystać zebrane informacje w praktyce.
39,00 
Kurs Dietetycy.org.pl- materiały szkoleniowe
Kurs Dietetycy.org.pl- materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe dla uczestników kursu "Pierwsze kroki w zawodzie dietetyka" organizowanego przez Dietetycy.org.pl
39,00 
Szkolenie online: Interpretacja arkusza wyników InBody
Szkolenie online: Interpretacja arkusza wyników InBody
Analiza składu ciała, jeśli wykonana jest specjalistycznym, medycznym analizatorem, potrafi dokładnie określić zawartość w organizmie, między innymi takich parametrów jak masa mięśni szkieletowych, masa tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, minerałów, białka czy też tak specjalistycznych jak masa komórkowa czy kąt fazowy. Dodatkowo, przeprowadzenie badania jest dziecinnie proste. Analiza składu ciała InBody trwa niecałą minutę, jest badaniem nieinwazyjnym, bezbolesnym, które możemy powtarzać wielokrotnie. Dzięki analizie składu ciała, dowiesz się jaka jest wyjściowa wartość parametrów oraz jak zmieniają się one na przykład w czasie zmiany diety czy rozpoczęcia treningu. Badanie to może również zasugerować wykonanie innych, specjalistycznych testów, ze względu na stan chorobowy, który rozwija się w organizmie pacjenta. Jakie parametry możemy ocenić przy pomocy badania składu ciała i na co zwrócić szczególną uwagę? Tego dowiesz się z naszego szkolenia. Jesteśmy pierwszą firmą na polskim rynku analizatorów składu ciała, która ma w ofercie tego typu szkolenia . Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami.
39,00 
Szkolenie online: Procedura badania składu ciała InBody w praktyce
Szkolenie online: Procedura badania składu ciała InBody w praktyce
Pomiar składu ciała jest szczególnie istotny w pracy lekarzy różnych specjalizacji do oceny skuteczności niektórych form leczenia, dietetyka do oceny skuteczności diety, czy trenera – określenia skuteczności planów treningowych. W tym szkoleniu pokażemy jak prawidłowo należy przeprowadzić pomiar składu ciała. Jak pacjent ma się przygotować do badania i jakie są etapy wykonania analizy, a także omówimy błędy, które mogą wpływać na wyniki pomiaru.
39,00 
Szkolenie online: Technologia InBody
Szkolenie online: Technologia InBody
Czy analiza składu ciała to magia? Wiele osób zadaje sobie pytanie w jaki sposób działają analizatory składu ciała i czy wyniki uzyskiwane w badaniu są wiarygodne. Znajomość technologii analizatorów składu ciała jest niezbędna zwłaszcza na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia do swojej działalności, ale także i w początkowym etapie korzystania z analizatora.
39,00