Nasza Firma

Marka InBody (wcześniej pod nazwą Biospace) od 2005 roku reprezentowana jest przez firmę Maniac Gym A.B.H Leszczyńscy, która jest ekskluzywnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Sprzęt prezentowany był od początku przez stronę internetową medfitness.pl oraz obecną stronę inbodypoland.pl. Koreańska firma InBody, jest światowym pionierem technologii badań składu ciała i dbałości o zdrowie, a analizatory składu ciała stosujące metodę bioimpedancji elektrycznej wykorzystywane są w wielu dziedzinach medycyny, sportu, zdrowia i innych.

 

Założycielem firmy Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy jest Arkadiusz Leszczyński.  Maniac Gym rozpoczął swoja działalność   1 marca 1991 roku jako jedna z pierwszych prywatnych siłowni  w Polsce. Arkadiusz Leszczyński jest wiceprezesem ds. fitness w Polskim Związku Kulturystyki , Fitness i Trójboju Siłowym, jak również sędzią międzynarodowym w fitness i kulturystyce federacji IFBB i PZKFiTS. Został odznaczony wieloma medalami i wyróżnieniami w Polsce, Europie i Świecie: złotym medalem PZKFiTS, złotym medalem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness (EBFF) oraz srebrnym i złotym medalem przyznanym przez Światową Federację Kulturystyczną (IFBB). W 2009 podczas Mistrzostw Świata odznaczony jedną z najwyższych nagród IFBB Diamond Service Award a w 2010 roku podczas Zjazdu z okazji XX-lecia PZKFiTS otrzymał Diamentową Odznakę za Całokształt Działalności w PZKFiTS. Jest wielokrotnym organizatorem Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Fitness i Kulturystyce. W 2012 roku podczas organizowanych przez Maniac Gym Mistrzostw Świata w Fitness duet Arkadiusz Leszczyński i Joanna Zapolska otrzymali nagrodą specjalną przyznaną przez IFBB – MASTER IN BODYBUILDING AND FITNESS METHODS.

Kolejne Mistrzostwa Świata w Fitness Kobiet i Mężczyzn organizowane były przez Maniac Gym w roku 2016 i 2018.

Firma Maniac Gym od lat włącza się w akcje społeczne i prozdrowotne między innymi: „Zrzucamy kilogramy” zorganizowane przez Kurier Poranny, „Różowa Wstążeczka” zorganizowane przez VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, „Mamo bądź zdrowa” zorganizowane przez Białostockie Centrum Onkologii, „Chodzę, biegam, więc jestem” zorganizowane przez Białostockie Centrum Onkologii oraz wiele spotkań z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, dotyczących promocji zdrowia. Klub ukierunkowuje się na świadczenie usług prozdrowotnych, a powiązane jest z tym podpisanie porozumienia o współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku. Wspólne inicjatywy podejmowane są w zakresie badań naukowych, realizacji projektów naukowo-badawczych i rozwoju programów dydaktycznych w oparciu o bazę techniczną Maniac Gym. Jednym z celów jest podniesienia świadomości problematyki zapobiegania chorobom i promocji zdrowego stylu życia ludności całego regionu Podlasia i Polski.

Firma realizowała z Uniwersytetem Medycznym wiele projektów  badawczych – w Klinice Kardiochirurgii UMB – badania wpływu aktywności fizycznej fitness w profilaktyce wtórnej u pacjentów z chorobą wieńcową po zabiegach angioplastyki, pomostowaniu aortalno-wieńcowym i bypassach u osób z nadwagą i otyłością; w Klinice Kardiologii Inwazyjnej – Fitness jako forma aktywności fizycznej w profilaktyce wtórnej u pacjentów ze stabilną chorobą wieńcową z towarzyszącą nadwagą i otyłością;  w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych i Zakładzie Dietetyki i Żywienia Klinicznego UMB badania wpływu wysiłku na mobilizację komórek macierzystych, regulatory procesów metabolicznych oraz mediatory procesu zapalnego.

W zespole Maniac Gym wyodrębniono grupę pracowników InBody wśród których znajdują się specjaliści naukowo-badawczy, handlowcy, serwisanci jak również obsługa biurowa i marketing.

Zespół InBody
Specjalista naukowo-badawczy InBody, manager i szkoleniowiec
dr Joanna Leszczyńska (Zapolska)
+48 85 740 69 31
Specjalista naukowo- badawczy, Dietetyk, Szkoleniowiec
dr Joanna Smarkusz-Zarzecka
+48 85 740 69 31
Specjalista ds. handlowych, cała Polska
Adam Zarzecki
+48 603 120 640
Specjalista ds. badawczo-handlowych, Dietetyk
mgr Aleksandra Rauba
+48 667 670 470
Specjalista techniczny
Michał Mucha
+48 725 070 400
Specjalista ds biurowych
mgr inż. Patrycja Gumieniak
605 360 250
Specjalista ds marketingu
mgr Katarzyna Gembicka
+48 85 740 69 31
Specjalista ds kontroli i marketingu
Klaudia Kurzacz
+48 85 740 69 31
Trener personalny
Arkadiusz Melechowicz
85 740 69 31
Trener personalny
Aneta Leszczyńska
85 740 69 31
logo

Copyright © InBody Poland. All Rights reserved. Polityka prywatności. Regulamin sklepu