V Ogólnopolska Konferencja PAD Psychika a Dietetyka

23.10.2021

Hits: 38

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka”, która odbędzie się już 23-24 października 2021 roku!

Na największej psychodietetycznej konferencji w Polsce wystąpią eksperci, którzy od lat zajmują się relacjami między żywieniem a stanem psychicznym człowieka.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji będzie tematyka zaburzeń odżywiania, zarówno pod względem psychologicznym, jak i fizjologicznym oraz żywieniowym.

Podczas wydarzenia podejmiemy się omówienia aktualnych możliwości leczenia wybranych jednostek chorobowych, a także scharakteryzujemy narzędzia terapeutyczne skuteczne w gabinecie specjalisty. Szczegółowy program można znaleźć na: https://pad.eletive.pl/program/

Jeżeli interesują się Państwo tą tematyką, przy rejestracji do końca września otrzymają Państwo pakiet konferencyjny wysyłany pocztą, a także możliwość obejrzenia wykładów z konferencji przez 12 miesięcy po zakończeniu konferencji (nie trzeba więc być fizycznie obecnym podczas samego wydarzenia).

Do 10 październik dla klientów InBody Poland mamy 15% zniżkę. Napisz do nas, jeśli chcesz ją otrzymać: info@maniacgym.pl

logo

Copyright © InBody Poland. All Rights reserved. Polityka prywatności. Regulamin sklepu